Hale namiotowe - Wysokiej jakości Hale namiotowe - Producent | GRANDE Tunele Foliowe - Hale namiotowe

https://www.facebook.com/Grande-hale-namiotowe-296536973700537/?ref=hl
Idź do spisu treści

Menu główne:

Produkty > Hale namiotowe


Hale namiotowe całoroczne i tymczasowe

Firma GRANDE specjalizuje się projektowaniu, produkcji i wynajmie hal namiotowych o konstrukcji aluminiowej i stalowej. Budujemy hale namiotowe o dowolnym wymiarze oraz kształcie dachu (jednospadowy, dwuspadowy lub łukowy), będące idealnym rozwiązaniem dla logistyki, magazynowania, produkcji a także umożliwiające profesjonalną i szybką organizację imprez w dowolnym miejscu.

Hale namiotowe oparte na metalowych stelażach to doskonała alternatywa w stosunku do tradycyjnych, murowanych obiektów. Wytrzymałość legarów stalowych lub aluminiowych pozwala na bezpieczne, długoletnie  użytkowanie. W nieporównywalnie krótszym czasie oraz za relatywnie niską cenę możemy zaoferować obiekt w pełni przystosowany do funkcji magazynowej lub innych, planowanych przez Klienta celów.

Hale namiotowe o szerokości od 6 do 12 metrów ze ścianą boczną o wysokości od 2,0 do 4,0 metrów. Główna konstrukcja wsporcza wykonana jest z kratownicy uproszczonej potocznie zwanej drabinką, składającej się z dwóch równoległych pasów z przewiązką w środku. Taki zestaw tworzy ramę o wysokości 18 cm wykonaną z profili o grubości ścianki 2 mm. Są to namioty przeznaczone zarówno do sezonowych zastosowań jak również i przede wszystkim jako namioty całoroczne o rozpiętości ramy wsporczej do 12 metrów. Mogą zostać użyte, jako tymczasowe zadaszenia, ale przede wszystkim stosowane są do wynajmów długoterminowych, jako hale magazynowe tymczasowe i docelowe, zabezpieczenie materiałów i maszyn przed warunkami atmosferycznymi, tymczasowe warsztaty, myjnie, hale produkcyjne itp. Standardowo przykrycie wykonane jest z plandeki PVC, ale można również zastosować na ścianach blachę trapezową.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego